День поцілунку

2020-07-17

/Files/images/поціл.JPG

«Прекрасний вияв ніжності та тепла»

В липні у всьому світі відзначають надзвичайно миле і приємне свято – День поцілунків.

Вперше День поцілунків відзначили в Англії у кінці 19 століття. Ініціатором такого свята став дантист, який вважав, що чим частіше люди будуть цілуватися, тим краще доглядатимуть за своєю ротовою порожниною, щоб уникнути неприємного запаху із рота. Лікар очікував, що таким чином люди активніше відвідуватимуть його стоматологічний кабінет.

Із тих пір свято стало надзвичайно популярним у всьому світі, а 20 років тому було офіційно затверджено Організацією Об'єднаних Націй.

Учені довели, що поцілунки продовжують життя, роблять людей щасливішими, а ще можуть допомогти схуднути.

Всесвітній день поцілунків відзначають за допомогою поцілунків. При цьому, це можуть бути як пристрасні поцілунки закоханих, милі цьомчики дітей чи батьків або дружні чмоки в щічку.

Звичайно ж, і працівники Броварської центральної бібліотеки долучились до цього свята. Але на жаль цієї сонячної пори у всьому світі карантин і треба дотримуватися захисту (маски, рукавички), дистанції та інших засобів безпеки.

Тому ніхто не влаштовував змагання на поцілунки, цілувальні конкурси та флешмоби, а проглянули ілюстративну виставку таких пристрасних, милих та смішних цілунків.

Зараз же, під час карантину, відправляйте друзям та своїм рідним віртуальний "цьом" у соцмережах та ставте цьом чи лайк нашій бібліотеці.

Кiлькiсть переглядiв: 0