Автор "Червоних вітрил"

2020-08-26

/Files/images/ГРІН.jpg

«Світ Гріна»

У затишному приміщенні, де відпочивають книги, чекаючи на своїх читайликів, знову мерехтить новий калейдоскоп творчості ще одного видатного письменника.
Це видатний представник російського неоромантизму, письменник, поет, філософ Олександр Грін. У біографії Гріна є чимало цікавих, яскравих моментів, які розкривають його як сильну і яскраву особистість.
Читати майбутній письменник вивчився в шестирічному віці. З самого дитинства він "хворів" морем і мріяв стати матросом. Кілька разів маленький Сашко робив спроби втекти з дому. Домашнє виховання майбутнього літератора послідовним не було. Безпричинні ласки різко змінювалися суворими покараннями. Іноді хлопчик опинявся наданий самому собі. У 1889 р Олександр поступив у підготовчий клас місцевого реального училища. Там і "народилося" прізвисько "Грін", що стало згодом його літературним псевдонімом.
Навчався Олександр кепсько, і, за спогадами сучасників, був "запеклим хуліганом". Коли юнакові виповнилося п'ятнадцять років, його мати померла від туберкульозу. Одружившись удруге, батько віддалився від сина, і юний Грін був змушений почати самостійне життя.
Броварська центральна районна бібліотека підготувала виставку-присвяту «Світ Гріна» (до 140-річчя від дня народження Олександра Степановича Гріна (Гриневського) (1880-1932), російського прозаїка).
На ній ви можете ознайомитися з величним та всесвітньо відомим твором «Пурпурові вітрила», представленим у багатьох поліграфічних виданнях різних років та форматів.
Роман Олександра Гріна «Пурпурові вітрила» про непохитну віру в диво і всеперемагаючу, піднесену мрію здобув великий успіх у читачів і згодом його екранізували вперше у 1961.
Про це та багато що інше ви можете дізнатися, завітавши до нашої бібліотеки та ставши нашими читачами.

Кiлькiсть переглядiв: 0