До ювілею Володимира Лиса

2020-10-28

/Files/images/ЛИС ВОЛОДИМИР.jpg

"Мудрість у слові"

До дня народження Володимира Лиса - українського письменника, драматурга, журналіста - наша бібліотека підготувала літературний портрет "Мудрість у слові".

За освітою - журналіст, він починав саме із журналістської роботи, а дебютував як драматург. П`єси Володимира Лиса ставлять у різних театрах України та на радіо.

Автор - член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Найпопулярніший роман Лиса - "Століття Якова". Цей роман здобув перемогу у національному конкурсі «Коронація слова» у статусі «Найкращий роман десятиліття». За твором також знялий історичний мінісеріал.

У броварській Центральній районній бібліотеці є й такі книжки Володимира Лиса: "Соло для Соломії", "Діва Млинища", "І прибуде суддя", "В`язні зеленої дачі", "Місяць, обмитий дощем", "Країна гіркої ніжності", "Графиня". Також у книжці з серії "Життя видатних дітей" авторства Володимира Лиса - про дитинство Сократа, Данила Галицького, Фернандо Магеллана, Ісаака Нютона та сестер Шарлотту, Емілі, Енн Бронте.

Нагадуємо, що у нашій бібліотеці можна замовляти книжки або уточнювати наявність книжок, які вас цікавлять, - дистанційно.

Кiлькiсть переглядiв: 0