"Є найсвятіше слово на Землі! Одне. Високе. Світле – Україна!"

2015-08-20

/Files/images/rzn_foto/Оленка.JPG

24 роки тому, у серпні 1991 р. в Україні відбулася подія, яка ознаменувала собою початок нової ери в історії нашої держави. У день, коли було проголошено Акт незалежності України, здійснилася найзаповітніша мрія всіх поколінь українського народу, а 24 серпня стало найважливішою датою в Україні і відзначається , як національне свято – День Незалежності України.

20 серпня 2015 р. у приміщенні Броварської районної адміністрації працівниками Броварської центральної районної бібліотеки було розгорнуто святкову книжково-ілюстративну виставку «Є найсвятіше слово на Землі! Одне. Високе. Світле – Україна!», присвячену Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України. На виставці було представлено документи, які засвідчують події, що стали важливими віхами на шляху становлення української державності, а також яскраві, актуальні, унікальні за змістом матеріали з історії, культури, сучасного розвитку нашої країни та району. Музичний супровід підкреслював урочистість та патріотичність експозиції.

Вже другий рік День Незалежності України ми відзначаємо у складних умовах життя нашого народу. Сьогодні українці знову змушені ціною свого життя виборювати право жити у вільній державі. Перед Україною та її громадянами стоять нелегкі завдання, але ми впевнені, що разом здолаємо будь-які негаразди та перешкоди на шляху збереження і зміцнення незалежності нашої Батьківщини.

Щиро вітаємо усіх, хто своїми діями та вчинками розбудовує нову європейську країну, з найбільшим національним святом і запрошуємо відвідати святкову книжково-ілюстративну виставку, присвячену Дню Незалежності України, яка й надалі діятиме у читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки.

Кiлькiсть переглядiв: 0