Свято для берегинь бібліотек

2015-09-30

/Files/photogallery/8437/IMG_0205.JPG

«І уявив собі я рай,

що схожий на бібліотеку»

бібліотекар, прозаїк і поет Хорхе Луїс Борхес.

2015 рік є непростим в економічному і політичному плані з огляду на події в країні. І тому органами місцевого самоврядування та виконавчої влади докладається багато зусиль для забезпечення здійснення своїх повноважень. Та, не дивлячись на наявні проблеми, влада Броварського району знаходить можливості для добрих справ. Одна з таких справ стала подарунком Броварській централізованій бібліотечній системі з нагоди Всесвітнього дня бібліотек 30 вересня цього року.

Голова Броварської районної ради Гришко Сергій Миколайович, заступник голови Броварської райдержадміністрації з гуманітарних питань та соціальної політики Прянішнікова Катерина Валеріївна, в. о. начальника відділу культури Броварської райдержадміністрації Тимошенко Тетяна Петрівна тепло привітали колектив працівників книгозбірень району з нагоди професійного свята та вручили подарунки – ноутбуки і кольоровий принтер Броварській центральній районній бібліотеці для забезпечення проведення заходів, виставок засідань любительських клубів, а всім бібліотекарям системи – святкову поїздку по Бориспільщині.

Не оминули керівники увагою і флагманів бібліотечної справи - Почесною відзнакою Броварської районної ради «Знак Пошани» І ступеня нагороджено Кошелєву Людмилу Василівну, директора Броварської ЦБС; Почесною грамотою Броварської РДА - Кеуш Світлану Володимирівну, завідуючу Богданівською бібліотекою-філіалом № 1 Броварської ЦБС; Почесною грамотою відділу культури Броварської РДА – Кальченко Олену Миколаївну, завідуючу методично-бібліографічним відділом Броварської ЦРБ; Подякою відділу культури Броварської РДА – Лазареву Нінель Павлівну, завідуючу Погребською бібліотекою-філіалом № 17.

Дякуючи дружній співпраці Броварської районної ради, Броварської ЦРБ та Бориспільської районної ради, в особі керівника апарату Малишевської Ольги Григорівни, бібліотекарям подаровано безкоштовні екскурсії в музеї Бориспільщини. Лише протягом одного дня відвідано 2 державні історичні музеї з експозиціями про П.Чубинського, бориспільське сьогодення та недавнє минуле, визначних діячів сучасності, установи та підприємства міста Борисполя, а також представлені в музеях різноманітні сфери міського життя: політику, економіку, культуру та мистецтво, спорт, ЗМІ.

Кульмінацією став перегляд залів історії Бориспільського краю від доби бронзи, матеріалів черняхівської культури, епохи Київської Русі з великою кількістю зброї, знаряддями праці та речей домашнього вжитку, підбіркою друкованих видань і зброї часів громадянської війни, періоду колективізації та Другої світової війни, предметами побуту XIX - XX ст., які складають експозицію Бориспільського районного краєзнавчого музею, що організований та діє в с.Іванків Бориспільського району завдяки зусиллям ентузіаста, історика, колишнього голови Іванківської сільської ради багатьох скликань, члена Національної спілки краєзнавців України Петра Федоровича Зінченка.

Кiлькiсть переглядiв: 0