Правова культура молоді та виховання її бібліотечними засобами

2015-11-25

/Files/photogallery/8479/IMG_7824.JPG

Патріотичною літературно-музичною імпрезою «Козацькому роду нема переводу» було розпочато черговий семінар-практикум для бібліотечних працівників Броварського району щодо правової культури молоді та виховання її бібліотечними засобами, а також річних планування та звітності.

25 листопада 2015 року у читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки лунали патріотичні пісні та вірші у виконанні вихованки Красилівського дошкільно-навчального закладу «Малятко» Пікульської Тіни, учнів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Марченко Руслани, Кононенко Юлії, Самсоненка Богдана, а також учасників хору Красилівського Будинку культури: Кононенка Е.В. (директора Красилівського БК), Пащук С.В. (вчителя музики Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Вдович В.М. (виховательки Красилівського ДНЗ «Малятко»), Оплачко З.І., Біленко Н.І. та Олефіренка В.Т.

Ведуча святкового заходу, завідуюча Красилівською бібліотекою-філіалом № 15 Білоусова І.А., цікаво та змістовно ознайомила присутніх колег із маловідомими сторінками української історії часів козаччини та Другої світової війни, наголосила на необхідності патріотичного виховання молоді задля правильного розуміння сучасних подій у державі та готовності у будь-яку мить стати на її захист.

«Сини України, - служіть Україні!» - проникливим та зворушливими словами було завершено музичне свято.

Про правову культуру молоді та виховання її бібліотечними засобами розповіла завідуюча методично-бібліографічним відділом Броварської ЦРБ Кальченко О.М. На захисті прав людини як найголовнішої національної ідеї наголосила головний бібліограф методично-бібліографічного відділу Броварської ЦРБ Музика Н.М. З нормативно-правовою базою щодо розвитку бібліотечної галузі Броварського району на 2016 рік детально познайомила бібліограф I категорії Броварської ЦРБ Проскурня О.А.

Завідуючі Літківською б/ф № 6 Сліпко Л.О., Пухівською б/ф № 18 Слюсар О.П. та Семиполківською б/ф № 22 Василенко Н.В. обмінялися досвідом проведення бібліотечної роботи з правового виховання молоді.

Про значення річної звітної документації та правила її підготовки розповіли працівники методично-бібліографічного відділу та відділу комплектування і обробки літератури Броварської ЦРБ.

Директор Броварської ЦБС Кошелєва Л.В. відповіла на запитання колег та підвела підсумки семінару.

Кiлькiсть переглядiв: 0