• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Екологічною стежиною нашого краю» та «Календарно-обрядові звичаї, традиції та свята Броварщини»

«Екологічною стежиною нашого краю» та «Календарно-обрядові звичаї, традиції та свята Броварщини»

2015-12-15

/Files/photogallery/8486/IMG_8018.JPG

У Броварській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання краєзнавчого клубу «Дивокрай». На заході було об’єднано дві цікаві теми: «Екологічною стежиною нашого краю» та «Календарно-обрядові звичаї, традиції та свята Броварщини».

На дане засідання клубу були запрошені учні 3-Б класу Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 разом з класним керівником Пир’ян Л. Г.

Розкриваючи тему «Екологічною стежиною нашого краю», керівник клубу Бабіч Т. Є. наголосила дітям, що ніщо на нашій планеті не може існувати окремо: ні рослини, ні тварини, ні люди; що кожне живе створіння відіграє певну роль у житті рідної природи.

Тетяна Євгеніївна розповіла дітям про користь води та її необхідність, про те, що річка Десна – є одним із основних джерел питної води для Броварів.

Члени клубу із задоволенням взяли участь у вікторині, що розширила їх знання про водні ресурси нашого краю, а вірші Анатолія Костецького «Не хочу» та Анатолія Лемпіцького «Десна-краса» долучили дітей до чарівного слова поезії, надихнули їх до бачення навколо себе прекрасного.

«Календарно-обрядові звичаї, традиції та свята Броварщини» - друга тема заходу, з якою ознайомилися школярі під час їхнього перебування у храмі книги. Біліотекар повела дітей чарівними стежками зимових таємниць, відтворюючи деякі українські народні свята та обряди. Виявилося, що дні Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохреща, Стрітення та Масляної – найулюбленіші зимові свята малечі, пов’язані з неодмінними сподіваннями кожної родини на щастя й добробут.

Щиро та зворушливо діти співали відомі їм щедрівки та колядки, чим дуже потішили усіх присутніх на заході.

Кiлькiсть переглядiв: 0