6 серпня 2014р. користувачі Броварської центральної районної бібліотеки долучились до акції «Підтримай армію України!».

При районній книгозбірні діє майстер-клас «Лялька-мотанка», який проводить бібліотекар Броварської ЦРБ Сидоренко С.Л. Учасники гуртка креативного рукоділля у власний спосіб вирішили підтримати воїнів-учасників АТО.

Перейнявшись мужністю та силою волі наших захисників, їх терпінням, любов’ю до Батьківщини, жінки та діти підготували та передали до Головного військового клінічного госпіталю м.Києва обереги – ляльки-бажанниці, в які вклали свої побажання і молитви.

Тематика майстер-класу була обрана не випадково, адже мотанка є втіленням добра і лагідності. Під час майстер-класу, який організатори назвали «Сплетемо разом теплоту», учасники багато спілкувались, говорили про завершення бойових дій, повернення воїнів додому живими, добро, сподівання та мрії. Незважаючи на різницю у віці, було безліч тем для спілкування. Люди старшого покоління надавали приклади патріотизму, а дітки розповідали про свої плани на майбутнє. Свою власну лялечку бійцям змогли зробити всі учасники майстер-класу.

За словами самих учасників, такі зустрічі не тільки дають можливість навчитись майстерності, а й сприяють налагодженню вільного діалогу різновікових поколінь.

Якщо ви бажаєте прийняти участь у проекті «Сплетемо разом теплоту», звертайтеся до Броварської центральної районної бібліотеки за адресою: м.Бровари, вул.Кірова 36

Кiлькiсть переглядiв: 0