Із букви-краплинки та звуку-сльозинки народилось одного дня на світ святе слово «Мама», мовлене устами янголятка, і осяяло хатину, як дар Божий. Це мить і вічність, бо мама завжди з нами, вона живе в нас і в наших дітях та внуках, в усьому нашому роді і береже нас та благословляє на добро. А в найтяжчу хвилину стогоном вирветься з грудей тільки одне слово – як остання надія на порятунок: «Мамо»!

Тож напередодні свята Дня матері у Броварській ЦРБ проведено захід на тему: «Без ласки немає любові

Сини про це знають і дочки.

А мати – то вічна Покрова –

Накриє останнім листочком».

На даний захід завітали учні Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №6. Літературно-музична година пройшла цікаво. Учням бібліотекарі розповіли про історію створення свята, зачитали Указ Президента України «Про день матері».

У проведенні свята брав участь фольклорний ансамбль бібліотекарів районної книгозбірні. У їх виконанні звучали пісні про матір. Це – «Мамина вишня» на слова Д.Луценка, «Чорнобривці» на слова М.Сингаївського та «Вишиванка» на слова М.Зніщенка.

В ході розмови бібліотекарі пропонували учням різні конкурсні завдання, а саме: підібрати ласкаві слова для звертання до дорогої нам людини – мами; «обсипати» маму та бабусю букетом квітів; розгадати кросворд «Барвистий букет».

Аналізуючи записи у «Зошиті відгуків», що залишили учні та вчитель, можна сказати, що зміст заходу зачепив дітей «за живе». Вони уважно слухали і активно приймали участь у конкурсних завданнях. Високу оцінку заходу дала заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та висловила щирі слова подяки за змістовне, творче свято, підготовлене з урахуванням вікових особливостей дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 0