• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • 2014
  • День методиста «Форми соціокультурної діяльності бібліотек району в організації сімейного читання»

Методист – це творчий взірець, інновацій творець і знавець.

Навчання у бібліотекарів – традиція.

Сучасний світ вимагає нових умов розвитку бібліотеки, бібліотечної майстерності, творчої ініціативи, удосконалення форм і методів підвищення кваліфікації бібліотекаря. Ключовою фігурою у вивченні, систематизації, популяризації досвіду майстерності бібліотекарів району, впровадженні оновлених цілей і змісту освіти є методист.

Упродовж багатьох років саме методисти Броварської центральної районної бібліотеки спрямовують свою діяльність на пошук ефективних шляхів удосконалення професійної компетентності бібліотекарів.

20 серпня 2014 року Броварська центральна районна бібліотека провела навчання з бібліотекарями району на тему «Форми соціокультурної діяльності бібліотек району в організації сімейного читання».

У рамках цього заходу методисти презентували досвід роботи, обмінювалися надбаннями, планами на майбутнє.

Важливу та корисну інформацію надала колегам Г.В.Науменко, завідуюча Тарасівською сільською бібліотекою. Вона провела виховну годину «Наша Батьківщина - Україна», де детально зупинилася на національній символіці нашої Батьківщини.

Яскраві, змістовні презентації вкотре підтвердили високий професійний рівень, фахову майстерність та творчий потенціал методистів. Їхні напрацювання – це результат злагодженої роботи бібліотечного колективу Броварщини, який впевнено йде до своєї мети: від алмазу творчості - до діаманту успіху.

Кiлькiсть переглядiв: 0