• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • 2014
  • Екскурсія до бібліотеки "Чарівне царство книжок"

Книга –це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

22 травня на гостину до центральної районної бібліотеки завітали учні 1-х та 2-х класів Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. У світлому та затишному приміщенні книгозбірні на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм маленьким відвідувачам. Методист ЦРБ Шаповал О.І. розповіли про бібліотеку, познайомили дітей з правилами користування книгою, тематичними полицями дитячого фонду. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча презентація робіт гуртків «Народна лялька» та «Сузір’я».

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих маленьких читачів та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію.

Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас!

Ласкаво просимо!

Кiлькiсть переглядiв: 0