Кетягом червоної калини
Вам за працю вклоняється земля.

«Перед розумною людиною треба схилити голову, а перед людиною з добрим серцем – стати на коліна», − таку думку висловив Гете. І це дійсно так. Найбільший скарб нашої рідної України – творчі, працьовиті, закохані в свою справу, люди. Вони і в спеку, і в дощ, і в заметіль сніжну, поспішали до робочого місця, щоб задовольнити запити і потреби читачів свого села. Перебуваючи в холоді-голоді, залишаючи рідних дітей на самовиховання, доручаючи їм завдання по господарству, ці люди забезпечували «не хлібом єдиним» читачів свого храму книги.

30 вересня − професійне свято тих, хто сіє розумне, добре, вічне, − бібліотекарів. Це нагода не тільки для осмислення і оцінки зробленого, визначення завдань на перспективу. Це – привід висловити глибоку вдячність усім, хто присвятив своє життя роботі в бібліотеці з книгою, читачем. Ось люди, які були справжніми «скрипалями людських сердець», патріотами своєї справи, знаючи: «як поведе смичком, таку мелодію й почує».

Це ветерани бібліотечної справи Галицька О.І., Вірич В.В., Денисенко О.М., Кривобок Н.М., Слюсар М.М., Товстенко В.І., Пастушенко Г.І., Оплачко З.І.

Земний уклін, Вам шановні!

Ваше слово – мудрість України,

Пісня ваша – доля трударя.

Кетягом червоної калини,

Вам за це вклоняється земля.

Глибоку вдячність висловлюємо і тим, хто віддає свої знання бібліотечній справі, хто робить перші кроки – Яремі Л.А., відданим книгозбірні користувачам, хто підтримує храм книги своєю благодійністю, допомагає виконувати благородну місію.

Нехай це свято – Всеукраїнський день бібліотек – стане дієвим етапним заходом у подальшому розвитку бібліотечної справи країни.

Бажаю усім причетним до бібліотечної праці бути успішними і щасливими.

Міцного здоров’я всім членам вашої родини, добробуту і благополуччя у вашому домі.

Кiлькiсть переглядiв: 0