«Партизани не з легенди…»

(Ю.Збанацький)

/Files/images/rzn_foto/IMG_0899.JPG22 вересня 2007 року, згідно Указу Президента України № 892/2007 від 18.09.2007 р., відзначається День партизанської слави. В цей день в нашій країні вшановують партизанів та підпільників, згадують подвиги тих героїв, хто загинув заради свободи і мирного неба.

Дата 22 вересня вибрана не випадково. Саме цей день з 1941 року вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.

З метою вшанування пам’яті синів і дочок України, які боролися з німецько-фашистськими загарбниками у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у лавах підпільно-партизанського руху, їх подвигу та жертовності, виховання у молодого покоління шанобливого ставлення до ветеранів війни в Броварській центральній районній бібліотеці відбулася книжкова презентація «Партизани не з легенди», а також розгорнута книжкова виставка-досьє «Пам’ять нескорена навіки». До уваги користувачів пропонуються такі розділи:

- «Вклонімося героям-партизанам»;

- «Безсмертя» (до річниці заснування підпільної комсомольської організації «Молода гвардія»);

- «Нескорена полтавчанка» (присвячена Герою Радянського Союзу, керівнику підпільної антифашистської молодіжної організації «Нескорена полтавчанка» Олені Убийвовк − Ляля Убийвовк).

Члени клубу «Юний краєзнавець», що діє при Броварській ЦРБ, здійснивши пошуково-дослідницькі експедиції, підготували матеріал про підпільну боротьбу партизан Броварщини «Нескорені». Матеріали живі, правдиві, бо записані зі слів очевидців.

Імена партизанів та підпільників, які діяли в роки Великої Вітчизняної війни, житимуть в нашій пам’яті вічно!

Кiлькiсть переглядiв: 0