Вітання

З нагоди 100-річчя заснування бібліотек

/Files/images/rzn_foto/Вітання.jpgБібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі» (В. Сухомлинський).

Від імені колективу Броварської центральної районної бібліотеки дозвольте привітати всіх з прекрасним святом - 100-річчям заснування Літківської сільської та Калитянської селищної бібліотек - найбільших скарбниць духовного багатства Придеснянського краю!

Ювілей - добра нагода, щоб підвести підсумки минулого, дати оцінку сьогодення і поринути в майбутнє.

Літківська сільська та Калитянська селищна книгозбірні завжди займали почесне місце у культурному та духовному розвитку села, селища та району. Їх історія бере свій початок ще з XX століття, а саме з 1914 року, саме тоді з’явились перші відомості про невеличку бібліотеку в селі Літки та Калита.

Відтоді промайнуло 100 довгих років. За цей час бібліотеки трансформувалася у сучасний інформаційний центр громади, обладнаний новітніми комп’ютерними системами та підключеними до всесвітньої мережі Інтернет. На сьогодні у бібліотечному фонді є чимало рідкісних, старовинних та дорогоцінних книг, цікавих подарунків з автографами, підшивки періодичних видань.

Дорогі колеги! Поділяючи з вами радість ювілейних днів, ми бажаємо вам й надалі успішно втілювати у життя ідеї збереження духовності, всебічно сприяти формуванню національної єдності, розвитку економічного, наукового і освітнього потенціалу свого регіону, всієї країни. Щиро бажаємо Бібліотеці щасливої долі, вірних друзів і однодумців, а її працівникам - міцного здоров'я, щастя, добробуту, невичерпної енергії, нових творчих звершень. Нехай ваші праця та інтелект будуть завжди запитуваними і гідно оціненими.

Кiлькiсть переглядiв: 0