«Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі…»

Л. Костенко

Багатство й різноманітність царини поезії – це свій особливо самобутній світ, що розковує душу, збагачує суттєвою радістю і болем, розвиває нашу власну здатність жити серцем, плекає красу чуття, благородство стосунків між ними.

Засідання любительського клубу «Повінь душі», яке відбулося 22 березня 2015 року в Броварській центральній районній бібліотеці, було присвячено Всесвітньому Дню поезії та 85-річчю від дня народження української поетеси Ліни Василівни Костенко. Члени та гості клубу ознайомилися з книжково-ілюстративними виставками «Життєве джерело натхнення» та «Її душа належить людству та епохам».

Бібліотекарі відділу обслуговування Кондратенко Т.В. та Бабіч Т.Є. проінформували присутніх про творчий і життєвий шлях Ліни Костенко, зміст і значення її поетичної тематики. Натхненні, щирі, чуттєві, лірично-патріотичні вірші Ліни Костенко вразили присутніх до глибини душі.

Одна з найактивніших читачок бібліотеки, член клубу «Повінь душі», поетеса Людмила Чебіна читала поезію Ліни Костенко та свої нові вірші.

Працівники бібліотеки гостинно запрошують всіх бажаючих відвідати Броварську центральну районну бібліотеку й ознайомитися з новими надходженнями літератури про життя і творчість сучасних поетів та їх поетичними збірками.

Кiлькiсть переглядiв: 0