Про настання весни сповіщають перші її вісники – тендітні весняні квіти, які називають первоцвітами. Таку назву рослинам дали не лише за те, що вони зацвітають першими, а й за дуже короткий період цвітіння. До первоцвітів належать усі види підсніжників, цикламени, сон-трава, крокуси тощо. Усі ці рослини перебувають на межі зникнення й занесені до Червоної Книги України

У березні місяці 2015р. в Броварській центральній районній бібліотеці проведено еколого-виховну годину «Первоцвіти потребують захисту».

До бібліотеки були запрошенні учні Броварських ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (класовод Железняк В.М.) та учні 2-х класів ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (класовод Васильєва Г.І.) з метою привернення уваги до проблеми зникнення перших вісників весни – первоцвітів. Тільки усвідомлення великої моральної відповідальності за збереження всього живого на Землі, любов до рідної природи є надійною запорукою охорони рідкісних і зникаючих видів.

На цьому заході бібліотекарями відділу обслуговування було проведено майстер-клас з квілінгу по виготовленню підсніжників.

Не знищуйте первоцвіти! Квітка у вазі – полонянка, яка приречена на загибель. Хай лісові квіти тішать око, серце і душу всіх, хто прийде слідом за вами в ліс!

Кiлькiсть переглядiв: 0