6 та 7 липня 2015 року на базі Національної бібліотеки України для дітей відбувся семінар-тренінг на тему «Практична медіаграмотність», в якому взяли участь працівники Броварської ЦРБ Кальченко О.М. – зав. методично-бібліографічним відділом та Клеменюк І.В. – зав. відділом комплектування та обробки літератури. Під час семінару розглядались такі цікаві та актуальні теми як : «Медіаграмотність, як життєво необхідна навичка в сучасній Україні», «Структура українського медіаринку», «Новинна грамотність», «Стандарти подання інформації», «Техніка безпеки» під час роботи з джерелами інформації та ін. В ході заходу були проведені практичні заняття на тему : «Вплив на масову свідомість політичної реклами, пропаганди, маніпуляцій» , «Основи критичного мислення як попередження від впливу пропаганди та маніпуляцій в мас-медіа».

Учасникам семінару Академією Української Преси було подаровано по 4 прим. книг на тему «Журналістика».

Серед запрошених викладачів були; В.Іванов – президент АУП, професор, доктор філологічних наук зі спеціальності журналістика, Л. Гуменюк – директор центру медіареформ, медіатренер, В. Потапова – медіапедагог, О. Волошенюк –директор АУП, провідний мистецтвознавець відділу кіно та телебачення ІМФЄ ім. М. Рильського.

Семінар-тренінг надзвичайно актуальний та змістовний і направлений на вдосконалення повсякденної роботи працівників книгозбірень.

Кiлькiсть переглядiв: 0