31 січня 2015 року в читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки відбулась зустріч за проектом «Вишивка етнографічна: «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки» О.П.Косачева, Киев, 1876» на підтримку благодійної програми «Нові однокласники» (підтримка родин переселених та військовослужбовців).

Зустріч розпочала старший науковий співробітник музею видатних діячів української культури Константиновська О.В.. Вона дуже змістовно і цікаво розповіла про Олену Пчілку та родину Косачів-Драгоманових. Запрошені відкрили багато нового для себе, того, чого не можна знайти в звичайному автобіографічному виданні про цю родину та їх оточення. Також було презентовано репринтне видання Ольги Петрівни Косач «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки». Доповнили цю презентацію книги та журнали, які є у фонді та з якими можна познайомитися, відвідавши центральну районну бібліотеку.

Не менш цікавою виявилася друга частина зустрічі. Присутні познайомилися з видами і технікою вишивання. А майстер-клас, який провела Бондаренко В.В., застосовуючи техніку вишивання, закріпив почуте.

Щирим і змістовним було спілкування учасників заходу. Закінчилося засідання активним обговоренням та обміном думками і враженнями.

Кiлькiсть переглядiв: 0