• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • 2015
  • Яке дерево — такі в нього квіточки, які батьки такі й діточки

“Яке дерево — такі в нього квіточки,

Які батьки такі й діточки”

Під такою назвою 13 травня 2015 року в Броварській центральній районній бібліотеці у читальному залі було проведено зустріч з учнями 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (класний керівник Кагарлицька Любов Миколаївна).

Захід був присвячений Всесвітньому Дню сім'ї.

Бібліотекар відділу обслуговування Кондратенко Тетяна Володимирівна запросила дітей до щирої бесіди про тих, хто любить нас, піклується про нас та наших батьків.

Учні ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою “Яке дерево — такі в нього квіточки які батьки такі й діточки”, на якій було підібрано цікавий матеріал про День сім'ї.

В бесіді було звернено увагу дітей на давні традиції наших пращурів, для яких пам'ять роду, шанування старших поколінь, сімейні традиції були законом.

Учениці 7 класу Якуба Оксана та Чеховська Іра продовжили захід віршами Степана Пушика “Пісня про матір” та Тараса Григоровича Шевченка “У нашім раї на землі”, адже в ці травневі дні ми святкуємо і День матері.

Впродовж зустрічі була проведена вікторина із завданнями “Як я знаю свою маму” та “Доповни прислів'я”, які дуже сподобались дітям.

На завершення бібліотекар акцентувала увагу дітей на тому, що ми живемо у складний час. Зараз у душах багатьох людей панує хаос: зневажається рідне й знайоме, забуваються власні корені. Тому так важливо зберегти в наших сім'ях вогник любові, довіри, співчуття, миру та злагоди.

Завідуюча відділом обслуговування Дяченко Наталія Константинівна провела дітям екскурсію по бібліотеці та познайомила з виставками:

“Знов білим цвітом вкрилися сади. І знов приходить свято Перемоги” (до 70-річчя Дня Перемоги у Другій світовій війні) та “Материнське серце — волошкове поле, без кінця і краю в нім любов живе” (до Дня матері).

Саме з пошани до мами починається Людина. Пам'ятаємо це, якщо хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виросли милосердними та чуйними людьми.

Кiлькiсть переглядiв: 0