14 травня 2015 року в Броварській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання краєзнавчого клубу “Дивокрай”.

“За легендами Броварщини” - ось головна тема, яка була представлена членам клубу, а саме учням 4-Б класу Броварської ЗОШ I-III ст. № 3 та їх класному керівнику Ошурковій О.І.

Основною метою засідання є виховання глибоких почуттів любові до своєї Батьківщини, її традицій, символів.

Керівник клубу Бабіч Т.Є. розповіла дітям, що місто Бровари та всі населені пункти броварського краю мають свій герб та гімн. Також було показано герби та прозвучав гімн Броварів, автором якого є Наталія Багмут.

Присутні ознайомились з легендами про походження Броварів, в яких згадувалися і броварники-пивовари, і «Броварі» - браві (сміливі) вори (крадії) та з найцікавішими і найдревнішим броварський переказ із сивих язичницьких часів про дівчину-калину, яка співала ночами чарівні пісні, про розкішний бір, у якому любили відпочивати подорожні, що шумів при битій дорозі.

Учасникам клубу було запропоновано розгадати історичний кросворд. Діти із задоволенням виконали це завдання.

На завершення засідання учням було надано домашнє завдання: розпитати своїх бабусь і дідусів про походження сіл, в яких вони живуть, та їх легенди.

Дітям була проведена екскурсія по бібліотеці, на якій вони оглянули запропоновані виставки.

На знак подяки класний керівник Ошуркова О.І. та учні подарували бібліотеці книги.


Кiлькiсть переглядiв: 0