• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • 2013
  • Актуальні відповіді на злободенні питання

12 грудня 2012 року було проведено майстер-клас «Актуальні відповіді на злободенні питання» в рамках Всеукраїнського тижня права, щоб донести до наших учнів інформацію про їх права та обов’язки перед собою, суспільством, а також про відповідальність за вчинення неправомірних дій.

На захід було запрошено старшого лейтенанта Броварського районного відділу ГУ МВС України в Київській області Настича Євгена Вікторовича та учнів восьмих, дев’ятих класів ЗОШ № 1 разом з вчителями Корявим Віктором Михайловичем і Ващенком Володимиром Андрійовичем. Представник правоохоронних органів розповів учням про криміногенну ситуацію в місті Бровари серед підлітків. При цьому відмітив, що кожен неповнолітній, починаючи з 14 років, несе кримінальну відповідальність (з 16 – адміністративну) за вчинення злочину. Також правозахисник доступно і детально відповів на запитання учнів стосовно неправомірних дій, роз’яснив різницю між ступенями тяжкості певних злочинів, закликав добре подумати, чи слід вчиняти певні злочини, щоб потім не шкодувати про наслідки.

Осторонь не залишилися і бібліотекарі нашої книгозбірні Павленко Х.В., Шаповал О.І., Ідаменко Л.С. Вони підготували і провели мозковий штурм «Що можуть зробити підлітки для захисту своїх прав», який забезпечив закріплення знань, отриманих на майстер-класі. Також бібліотекарями було розроблено та підготовлено домашнє завдання для учнів – анкету «Слухати, навчатись, жити».

Лідія Ідаменко

бібліотекар відділу обслуговування Броварської ЦРБ

Кiлькiсть переглядiв: 0