8 грудня 2012 року в центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу «Повінь душі» на тему: «Треба жити, треба любити. Треба вірити» (літературно-музичний огляд творчості Анни Ахматової).

Цього разу в читальному залі зібрались користувачі бібліотеки – шанувальники творчості Анни Ахматової, люди безмежно закохані в поезію. Ведучі Христина Павленко та Лідія Ідаменко розповіли присутнім про життєвий та творчий шлях поетеси міжнародного класу, читали її вірші. Поезія Анни Ахматової – багатство, яке відкривається тому, у кого душа жива. Вона наповнена світлом і музикою, пронизана цілою гамою почуттів: від ніжної закоханості – до трагічної печалі з ревнощів, від шаленого щастя – до безнадії. Значима, велика тема в творчості Ахматової – тема любові, яку не можна обійти.

На засідання клубу був запрошений аматорський колектив «Ентузіасти» − частий гість бібліотеки. Музичний керівник Наталія Лига разом з солістами ансамблю Сергієм Дудніковим, Людмилою Чебіною, Оленою Чеботарьовою, Зінаїдою Кульбед, Петром Сундуком, Зоєю Тихоновою порадували присутніх виконанням музичних творів. Захід закінчився, але слухачі не поспішали розходитися. Спілкування продовжилося оглядом виставки, присвяченої творчості Анни Ахматової, та приємною бесідою за чаюванням, яке запропонували присутнім працівники бібліотеки.

Отож до нових зустрічей в центральній районній бібліотеці.

Людмила Чебіна

член бібліоактиву

Броварської ЦРБ

Кiлькiсть переглядiв: 0