Мабуть, немає у літературному середовищі людини, яка б не чула про Галину Тарасюк – поетесу, прозаїка, критика, перекладача, публіциста, автора найкращих творів в сучасній українській літературі.

Автограф-сесія Г.Тарасюк, яка діє в Броварській центральній районній бібліотеці, викликала справжній фурор серед користувачів книгозбірні. На виставці представлені біографічні дані письменниці та книги, які вишли з-під її пера, а саме: «Між пеклом і раєм», «Мій третій і останній шлюб», «Цінь. Хуань. Гонь», «Трепанація», «Храм на болоті», «Любов і гріх Марії Магдалини», «Новели», «Жіночі романи». В наш час небагато людей захоплюється поезією, але поетичні збірки Г.Тарасюк «Свет родника» та «Жайворове поле» завжди користуються підвищеним читацьким попитом, бо в них бринять струни душі поетеси: вічно молодої, незламної, з драматизмом почуттів. На виставці подана публіцистика у періодиці (журналах, газетах).

Завдяки майстерності та унікальності творчого доробку, Г.Тарасюк стала лауреатом численних літературних премій та нагород, зокрема премій: ім. О.Гончара, ім. В.Сосюри, ім. Г.Сковороди, ім. І.Нечуя-Левицького, ім.Г.Косинки, ім. С.Воробкевича, ім. О.Кобилянської, Ліги українських меценатів ім. Д.Нитченка, нагороджена відзнакою Президента України «Орденом княгині Ольги» ІІІ ст. та медаллю «Незалежність України» Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота Фортуна». Галині Тарасюк присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

/Files/images/IMG_4305.JPG

Представлені видання викликають неабиякий інтерес серед читачів, що із задоволенням читають, перечитують й чекають наступних творів Галини Тимофіївни.

Л. Кошелєва,

директор Броварської ЦБС, заслужений працівник культури України

Кiлькiсть переглядiв: 0