Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
31 травня 2013 року в с.Семиполки відбулося районне свято «Дитинства чудова пора».
По святковому прибраний майданчик біля Будинку культури радісно зустрічав делегації шкіл Броварського району.
На яскраво оформлену імпровізовану сцену ведуча запросила голову Броварської районної ради Деменка Анатолія Володимировича, який привітав усіх зі святом.
Діти молодшого віку мали змогу прийняти участь у вікторині з правил дорожнього руху «Діти за безпеку дорожнього руху», яку провели бібліотекар с.Семиполки Василенко Н.В. та зав. методично-бібліографічним відділом Броварської ЦРБ Панченко О.В. Бажаючі співали «Караоке», тут же відбувся конкурс малюнку на асфальті, а також проводилися спортивні змагання. Радісним для дітей був той момент, коли на сцені з’явилися клоуни.
Після розважальної програми на подвір’ї, дітей запросили до глядацької зали, де їм була представлена літературно-музична казка «Аладін», героїв якої зіграли працівники Броварського районного Будинку культури.
Свято додало дітям гарного настрою та радісних миттєвостей.

/Files/images/SDC1012.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0