«З родини йде в життя людина», - здавна говорять в Україні. Саме в сім’ї, родині дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добру, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.

16 травня 2013 року учні 3 класу Зазимської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із класним керівником Пасікою В.Г. провели захід, присвячений родинному вихованню «Доля на рушникові». Гостями свята були тата і мами, бабусі, сестрички, братики, тітоньки та інші члени родини.

На заході йшлося про особливості українських вишитих рушників. Дітки отримали поняття про сім'ю, рід, їх склад, ро­зуміння об'єднання в одне ціле – в родину. Це викликало пізна­вальний інтерес до історії українських вишитих рушників, сприяло розвитку твор­чих здібностей дітей, бажанню примножувати родинні традиції.

Окрасою родинного свята стала книжково-ілюстративна виставка та виставка рушників, яку оформили Барбон А.М.- завідуюча Зазимською сільською бібліотекою та Москаленко К.І. – бібліотекар Зазимської ЗОШ І-ІІІ ст.

Організатори свята довели, що сьогодні вони - дружня, цікава, єдина родина, яка зберігає традиції свого рідного краю.

Ольга Панченко

зав. методично-бібліографічним

відділом Броварської ЦРБ

Кiлькiсть переглядiв: 0