18 квітня в Броварській центральній районній бібліотеці, була проведена інтелектуальна гра “Найрозумніший”, яка була проведена серед учнів 7-х класів Броварської ЗОШ №3 і ЗОШ № 6. З них були представлені команди з 8 чоловік і мали назви: “Ерудит” (ЗОШ №3), “Інтелект” (ЗОШ №6), також були запрошені друзі-вболівальники.

Гру проводила бібліотекар відділу обслуговування Ідаменко Лідія Сергіївна. Конкурс проходив у декілька етапів, дітям були задані різного роду питання з різних галузей знань. Оцінювали і підводили підсумок журі, а саме: голова журі - Панченко Ольга Вікторівна. (завідуюча методично-бібліографічним відділом ЦРБ), Сидоренко Світлана Леонідівна та Кондратенко Тетяна Володимирівна (бібліотекарі відділу обслуговування ЦРБ).

Під час ерудит-гри діти були дуже активними, усі старанно боролися за перемогу, а вболівальники разом із класними керівниками своєю підтримкою допомагали їм.

Під час підведення підсумків і визначення переможця, дітям була розгорнута книжкова виставка “Скарбничка ерудита”, яку представила Матвієнко Леся Анатоліївна – бібліотекар Броварської ЦРБ. Для цієї виставки була підібрана різна енциклопедична література, яка допомагає дітям стати більш ерудованими, обізнаними в таких галузях, як: історія, наука, техніка, культура, етика.

Ознайомившись з книжковим фондом бібліотеки, діти з нетерпінням та тривогою у серці, чекали результату гри. Кожна команда хотіла здобути перемогу, але гра є гра. І ось, із хвилюванням діти зустрічають Панченко Ольгу Вікторівну, яка оголошує переможця - команду “Інтелект” ЗОШ №6. Учні були задоволені, вітали один одного, а Ольга Вікторівна вручила їм диплом за зайняте І місце. Учням команди “Ерудит” ЗОШ №3 вручили подяку за активну участь.

Усі лишились задоволені. Перемогла дружба.

Леся Матвієнко – бібліотекар Броварської ЦРБ

Кiлькiсть переглядiв: 0