• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • 2013
  • Книгозбірня — центр правової інформації з проблем населення

"Книгозбірня — центр правової інформації з проблем населення” - під такою тематикою 11 вересня 2013 року за ініціативи Броварської центральної бібліотеки відбувся семінар для бібліотечних працівників району. Броварська ЦБС виступила і організатором даного заходу на виконання Національної програми правової освіти населення, прийнятої 18.10.2001 року за № 992/2001та Програми правової освіти населення Броварського району на 2001-2014 роки, прийнятої 26.07.2013 року за № 156-9-VI.

З метою докладного та аргументованого пояснення шляхів отримання правових консультацій для населення, захід відбувся за участі представника Київської обласного управління юстиції — Запорожця В.І., головного спеціаліста відділу реєстрації нормативних актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства.

Під час семінару відбулися виступи з питань удосконалення роботи на місцях за участі Скирти М.М., директора школи муніципального управління, Кошелєвої Л.В., директора Броварської ЦБС та працівників методичного центру центральної районної бібліотеки.

В ході обговорення було розглянуто ряд актуальних питань Закону України “Про звернення громадян” (Верховна Рада України, від 02.10.2011 року за № 393/96) та Закону України “Про доступ до публічної інформації (від 13.01.2011 року за № 2939-VI).

Учасники семінару в ході вивчення питань отримали вичерпні відповіді на питання, які є актуальними для розгляду на місцевому рівні та потребували вивчення.

Цей захід став яскравим приклад співпраці бібліотек з органами юстиції та показав актуальність і необхідність проведення таких зустрічей в подальшому для актуалізації роботи.

Ольга Панченко — зав. методично-бібліографічним відділом Броварської ЦРБ

Кiлькiсть переглядiв: 0