«Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще»
Луцій Анней Сенека

Слова, винесені в епіграф, належать давньоримському філософу, який жив на початку нашої ери, але своєї актуальності не втратили і понині.

Бібліотекар ХХІ століття відрізняється від своїх колег кінця ХХ століття активною професійною позицією.

Для того, щоб іти в ногу з часом, необхідно постійно займатися самоосвітою і не тільки, підніматися над буденними проблемами, знаходити нестандартні підходи до справи, бо професійні острови в бурхливому океані життя не менш важливіші за духовні.

6-14 лютого 2013 року бібліотечні працівники центральної районної бібліотеки, сільських і селищних бібліотек району, фахівці клубних закладів району, педагоги Калинівської школи мистецтв пройшли навчання на Київських обласних курсах підвищення кваліфікації працівників культури.

З радістю констатую, що викладачі курсів – це компетентні, творчо мислячі спеціалісти, що досконало володіють основами педагогіки, науковими та практичними знаннями.

Від імені начальника відділу культури і туризму Броварської РДА Унгуряну Г.П.,директора централізованої бібліотечної системи Кошелєвої Л.В., директора районного будинку культури Лисенка С.М., профспілкових комітетів клубних і бібліотечних працівників району дякую викладацькому складу за кваліфіковано проведені заняття. Сердечно дякуємо директору обласних курсів підвищення кваліфікації працівників культури Шевченку Олександру Іллічу за вдало підібраний викладацький склад, вмілу організацію навчального процесу, особисту людяність. Бажаємо і надалі творчих успіхів.


Голова профспілкового комітету бібліотечних працівників району

С.Погорельська

Кiлькiсть переглядiв: 0