Педагогічна поема…

Мій світ – світ
організованого творця людини.
А.Макаренко

13 березня 2013 року відзначали 125 років з дня народження класика світової педагогіки, письменника Антона Семеновича Макаренка.

Рішенням ЮНЕСКО в 1988 році він був визнаний одним з 4 вчителів, що визначили розвиток педагогіки в ХХ столітті. Педагог, письменник, людина… Замислюючись над цією воістину благородною триєдністю, що знайшла неповторний вияв у таланті А.С. Макаренка, мимоволі звертаємося до його полум’яного слова, до його роздумів, сповнених глибини людинознавства.

Зберігаючи пам'ять про великого педагога, Броварська центральна районна бібліотека провела на базі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пізнавальну годину «Педагогічна поема», на якій працівники читального залу бібліотеки ознайомили молоде покоління з життєвим шляхом та багатою літературною спадщиною (понад 150 творів: романи, повісті, сценарії, науково-педагогічні статті) творця новаторської системи виховання.

Учням було продемонстровано документальний фільм «Гении и злодеи уходящей эпохи».

Захід пройшов на високому організаційному рівні, а всі присутні отримали справжнє задоволення, прийнявши в ньому участь.

/Files/images/DSC05586.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0