Подаровані книги

З тих пір, як почали існувати бібліотеки, було започатковане таке правило: якщо ти загубив книгу, то поверни за неї іншу. Дехто неохоче розлучався із власними книгами, однак правило – є правило. Дещо пізніше стало дуже популярним збирати книги вдома, аби створювати власні книгозбірні. І у кожній родині, яка бодай трішки захоплювалася літературою, з кожним роком все збільшувалася кількість книг у домашніх бібліотеках. З плином часу, із стрімким розвитком сучасних технологій, коли у наше життя масово увійшли комп’ютери, попит до книги дещо зменшився. Адже будь-яку інформацію, у тому числі і друковані літературні та художні твори, стало можливим віднайти, скориставшись мережею Інтернет. Однак справжні поціновувачі слова не залишили книгу, як найперше джерело знань. Вони з покоління в покоління продовжують наповнювати свої бібліотеки. У декого на сьогоднішній день є у наявності стільки друкованої літератури, що вона ледь поміщається у відведених для неї кімнатах.

Коли ж у було започатковано благодійну акцію «Подаруй бібліотеці книгу», то власники домашніх книгозбірень з радістю почали ділитися літературою з публічними бібліотеками. Більше 1000 примірників за 2013 рік у подарунок отримала центральна районна бібліотека від своїх читачів. Це і художня література, історична, енциклопедичні та багатотомні видання зібраних творів.

Все більше часу відділяє наше покоління від тих страшних днів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, все менше очевидців тих подій залишається з нами. Тому особливу увагу працівники бібліотеки приділяють саме книгам, у яких іде мова про ВОВ, про сповіді учасників бойових дій, про тих, кому на власні очі довелося дивитися смерті в обличчя.

Хотілося б висловити величезну вдячність усім тим, хто з розумінням поставився до щорічної акції «Подаруй бібліотеці книгу» та долучився до неї. І не важливо, скільки примірників принесли до книгозбірні люди: хтось – одну, а хтось – близько 200, проте вони поділилися своїми надбаннями із земляками – поціновувачами слова. Найбільше книг подарували бібліотеці Бесараб Людмила Василівна, Рубан Олексій Іванович, Сапожкова Софія Яківна. Відтепер кожен читач нашої книгозбірні має змогу ознайомитися як із відомими творами, так і з рідкісними виданнями , що їх люб’язно принесли в дарунок мешканці Броварщини.

/Files/images/rzn_foto/IMG_4514 - Копія.JPG


Всеукраїнська благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу» продовжується.

Кiлькiсть переглядiв: 0