Співець чарівного Надросся…

З нагоди 175-річчя від дня народження великого класика українського літератури, видатного прозаїка, публіциста, театрального діяча, палкого патріота України Івана Нечуя-Левицького та згідно річного плану Броварської центральної районної бібліотеки 29 листопада відбувся цікавий захід під назвою «Співець чарівного Надросся…». Чекали цього свята не лише читачі Броварів, а й Великодимерський театр книги «Дивослово», учасники якого уже протягом 5 років дарують радість людям, показуючи усім бажаючим свою неперевершену акторську майстерність. Вони також цього дня завітали до районної бібліотеки, аби продемонструвати інсценівки із творів І. Нечуя-Левицького.

Про дитинство, роки становлення та творчий шлях видатного письменника повідали присутнім бібліотекарі Кальченко О. М. та Дяченко Н. К. Школярі долучилися до бесіди про відомі сторінки із життя І. Нечуя-Левицького. Але справжнє дійство розгорілося, коли аматори театру книги «Дивослово» у національному вбранні постали перед глядачами у образах героїв творів «Кайдашева сім’я», «Микола Джеря» і «Баба Параска та баба Палажка». Невтомна робота над відомими інсценівками під керівництвом завідуючої Великодимерської селищної бібліотеки, організатора користувачів та просто талановитої жінки Рубанки Г. М. не залишила байдужими нікого. Вона уміло розкриває здібності дітей та розвиває їх талант, гуртує їх біля духовних джерел. Тож юні актори так вжилися у ролі своїх героїв, що змусили глядачів подумки перенестися у минуле століття, не на жарт хвилюватися за улюблених персонажів.

Свято закінчилося. Однак користувачі Броварської ЦРБ цього дня багато дізналися про великого майстра контрастних характеристик героїв, відповіли артистам іскрометним сміхом та високо оцінили літературний захід, що був проведений у бібліотеці.

Кiлькiсть переглядiв: 0