Якби я був бібліотекарем

/Files/images/rzn_foto/1.JPGАби дізнатися думку незалежних експертів, відвідувачів бібліотеки, працівники ЦРБ організували куточок, де свої побажання та зауваження щодо роботи та обслуговування міг залишити кожен бажаючий. Протягом року у скриньці назбиралося чимало листів та послань від активних та небайдужих читачів. Тож ми провели моніторинг усього написаного. Як з’ясувалося, професія бібліотекаря дуже подобається читачам, особливо шкільного віку. Хоча і складно у нашому житті залишатися інтелігентом, бібліотекар відноситься саме до таких, бо він включає в себе не лише енциклопедичний потяг до знань, а й знання із психології, педагогіки, етики та естетики, історії та філософії.

Побажання та мрії про те, аби у бібліотеці був відкритий Інтернет-центр, здійснилися. На сьогоднішній день його двері відкриті для всіх бажаючих. Бо ж не кожен має вдома доступ до мережі Інтернет, а у нашій бібліотеці така можливість є, оплатою за яку є невимушена посмішка та гарний настрій.

«Ласкаво просимо до скарбниці знань та захопливих історій», - саме так пропонують написати при вході у бібліотеку деякі дописувачі. Найменші читачі мріють про те, аби у читальному залі стояли м’які дивани та столи з печивом та цукерками, щоб кожного запрошували до чаю. Старші - бажають, щоб бібліотека була оснащена інтерактивними дошками, у базу даних яких були б занесені усі книги. Тож лише одним дотиком руки можна було б віднайти потрібну книгу, зекономивши при цьому такий дорогоцінний час.

Проте переважна частина користувачів не писала порад та зауважень з приводу роботи бібліотеки. Вони щиро дякували працівникам Броварської ЦРБ за сумлінну і таку потрібну працю. Адже ніякі комп’ютери та інтерактивні дошки не можуть замінити «живого» спілкування із книгою. Та і задоволення відвідувачі отримують не лише від читання книг. Ходити рядами, де на полицях тисячі книг, де віє ароматом минулого, де можна знайти історичний пил, що осів на книгу, яку давно ніхто не тримав у руках – ось воістину неперевершене задоволення справжнього поціновувача літератури. Тому любов до книги просто необхідно прививати ще змалечку, з перших слів дитини, бо слово – це любов, любов до матері, до батька, до рідного краю, до книги, яка несе усім добре та вічне…

Кiлькiсть переглядiв: 0