Відомий український письменник ХІХ століття Панас Мирний писав: «Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування».

В історії українців рідна мова завжди відігравала особливу роль: вона була основним націєтворчим цінником, єднала нас в один народ. Саме зі слова розпочалось наше національне відродження, яке увінчалося відновленням української державності.

З кожним роком зростає престиж української мови. Вона - наша історична пам’ять, невичерпне духовне та культурне багатство, живий зв’язок між тисячолітнім минулим, сучасністю і майбутнім нашого великого народу.

«Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, у такий неспокійний час для України та її народу», - наголосила завідуюча методично-бібліографічним відділом Броварської ЦРБ Кальченко О.М. під час проведення літературно-музичної імпрези «Як парость виноградної лози плекайте мову…».

Урочистим заходом, присвяченим Дню української писемності і мови, було розпочато День методиста для бібліотечних працівників Броварського району на базі центральної районної бібліотеки.

Про сучасні тенденції розвитку інформаційно-бібліотечного простору та особливості формування фонду рідкісної книги детально розповіли своїм колегам працівники Броварської ЦРБ.

До 70-річчя від дня народження кандидата історичних наук, заслуженого працівника культури України, Президента Української Асоціації працівників бібліотек для дітей, Генерального директора Київської обласної бібліотеки для дітей Зніщенка М.П. було підготовлено святкову тематичну доповідь «Краплини серця і душі бібліотекаря, поета, педагога!..»

Директор Броварської ЦБС Кошелєва Л.В., відповівши на численні запитання працівників бібліотек-філіалів, підвела підсумки чергового Дня методиста та закликала усіх прийняти участь у виборах депутатів місцевих, селищних та міських голів 25 жовтня 2015 року.

Кiлькiсть переглядiв: 0