26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Усе далі й далі від нас та квітнева ніч 1986-го року, час розпачу і розбитих життів. Цей день не минув безслідно, він завжди об’єднуватиме всіх людей одним спогадом, однією печаллю. Від Чорнобильської катастрофи постраждало багато людей. Чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.

В Броварській центральній районній бібліотеці в читальній залі розгорнуто виставку-реквієм «Чорнобиль – біль наш і совість».

Працівники бібліотеки разом з читачами вшанували пам’ять тих, хто, ризикуючи своїм життям, приборкав непокірний атом. Найбільше тоді постраждали працівники АЕС, пожежники, міліціонери, військові, лікарі, будівельники, водії, шахтарі, які працювали в епіцентрі аварії.

Спливатимуть роки, але в пам’яті кожного українця назавжди залишаться спогади про чорнобильський апокаліпсис. Ми ще не раз будемо повертатись до подій весни 1986-го року. Адже для когось вона стала останньою, перекреслила всі сподівання на майбутнє. Пройшло 29 років, а пам'ять жива.

Хочеться, щоб прийдешні покоління пам’ятали тих, хто свідомо ризикував своїм здоров’ям і життям заради них. Чорнобиль забуттю не підлягає! В скорботі схилимо голови в пам'ять загиблих!

Кiлькiсть переглядiв: 0