Київщина – мальовничий край з віковими історичними й культурними надбаннями, неповторними краєвидами, талановитими людьми. В різні роки вона була центром важливих історичних подій і стала колискою для багатьох поколінь геніальних, відомих світові особистостей. Вона має глибоке і давнє коріння. Якщо Київ вважають серцем України, то Київщина – це її душа. Київська область, як адміністративно-територіальна одиниця сформувалася в лютому 1932 року, розташована на півночі в басейні Середнього Подніпров’я в зоні Полісся і лісостепу.

Сучасна Київщина – це благодатний край туризму й відпочинку, що залюбки відкриває подорожнім свою унікальну спадщину, археологічні, історичні, мистецькі, наукові та художні пам’ятки. Мальовнича природа краю, трагічна й водночас героїчна його історія, надбання прадавньої культури не можуть не позначитися на духовному світі нашого народу.

З 20 жовтня 2015 року в читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки представлено озвучену книжково-ілюстративну виставку «Київщина: літопис боротьби, скорботи і звитяги», краєзнавчий відео-диліжанс «Київщина без околиць» та тематичні дитячі малюнки.

До уваги користувачів запропоновано огляд туристичних путівників Київщини, статті з місцевих та регіональних періодичних видань про економічне, суспільно-політичне, громадське та культурно-мистецьке життя області, а також збірки письменників і поетів-краян, діяльність яких пов'язані з нашим регіоном.

Кiлькiсть переглядiв: 0