День Перемоги – день осяяний усмішками, квітами та слізьми. Важко дісталася перемога. Шлях до неї був нелегким. 1418 днів і ночей вирувала пожежа війни.

До 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років в читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки представлена книжково-ілюстративна виставка «Низький уклін солдату Перемоги!».

Представлені на ній матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій.

Книжкова виставка – це нагадування про велич народного подвигу, про нездоланну стійкість, мужність і волю людей.

У кривавих боях, у походах, по всіх дорогах ратної слави бійців супроводжувала пісня. Пісня на фронті полонила людські серця, підносила настрій, розраджувала в горі, тамувала душевний біль, множила сили у боротьбі. І саме тому книжково-ілюстративну виставку у читальній залі оживляють мелодії часів Великої Вітчизняної війни.

/Files/images/rzn_foto/IMG_0042.JPG

Все далі відходять у минуле роки Великої Вітчизняної війни. Але чим більше ми віддаляємося від того тривожного і героїчного часу, тим повніше розкривається історична значимість здійсненного, тим величніше постають перед нами подвиги звитяжних захисників нашої Вітчизни.

Кiлькiсть переглядiв: 0