Навіки слава Україні, героям слава на віки!

За святую правду-волю

Розбійник не стане…

Тарас Шевченко

Одностайний поклик душі велелюдного Майдану, який могутньою хвилею покотився по Україні, збадьорюючи серця її патріотів, почув увесь світ. Як попередження до злочинців, що вирішили знищити гідність та свободу українського народу, пролунав 21 листопада 2013 року, коли із протестом проти цих намірів вийшли мирні люди. Так почалася боротьба за права народу та незалежність, що їх виборювало не одне покоління українців.

Минулої осені в українському календарі з’явився ще один пам’ятний день, на необхідність якого надихнув героїзм народу.

«Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як Президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День Гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада», - заявив Президент України П.Порошенко.

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців.

Історія революцій гідності, фотодокументи, творчість майданівців, художнє відображення боротьби за національну гідність у творах письменників пропонується відвідувачам Броварської центральної районної бібліотеки презентацією озвученої книжково-ілюстрованої виставки «Навіки слава Україні, героям слава на віки!»

Тематичне досьє «Слава Україні та борцям за її волю!», бібліо-прес «Україно, ти нездолима зроду – ти душа великого народу» та фотопленер «Народ завжди має право протестувати проти гніту…» знайомлять користувачів книгозбірні із унікальними матеріалами новітньої історії України.

З метою утвердження в нашій країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події держави, у читальній залі Броварської ЦРБ відбудеться урок патріотизму «Я – українець, і цим пишаюсь!». Отож, запрошуємо усіх бажаючих згадати нещодавнє минуле задля розуміння сьогодення та майбутнього.

Кiлькiсть переглядiв: 0