Все далі й далі відходять у минуле роки Другої світової війни, але ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто, не задумуючись, віддавав своє життя, захищаючи свій отчий край. Чорні крила війни закрили чисте небо. Котилася війна рідною землею, залишаючи пожарища. Страшною й кривавою була вона, найжорстокішою в усій історії людства. Втягнувши у свій нещадний вир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю нечувані руїни, знищила неоціненні скарби, які людство нагромадило впродовж тисячоліть, дощенту зруйнувала сотні тисяч міст, сіл і коштувала нам мільйонів жертв – воїнів, жінок, старих і дітей. Багато броварчан полягло на полях битв. Їхні імена викарбувані на гранітних плитах та обелісках. Багато є таких, що загубилися у вічності і значаться у списках зниклих безвісти.

Напередодні 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні 1939-1945 рр. у Броварській центральній районній бібліотеці розгорнуто панораму-реквієм

«Знов білим цвітом вкрилися сади,

І знов приходить свято Перемоги»

та виставку-експозицію

«Ветеранам і героям – наш доземний уклін!».

9 Травня – світле, радісне і одночасно трагічне свято. Рани війни болять у нас усіх. Адже Перемога далася великою ціною. Сивочолі ветерани, колишні молоді юнаки та дівчата, у грізну годину захистили країну від нацистського поневолення.

Вони ніколи не забудуть біль втрат однополчан, біль відступу та поразок і радість перемог. Кожен метр землі нашої святої Київщини окроплений кров’ю визволителів.

Ведучі та гості заходу низько схилили голови в знак світлої пам’яті про тих, кого вже не буде серед живих, хто навічно залишився лежати у братських могилах, кого рідні не дочекалися додому, і тих, хто відійшов у вічність вже після війни.

Усі присутні були сповнені вдячності фронтовикам за ратний подвиг, за мир і спокій на нашій землі, за блакитне небо і тишу. Висловили особливу вдячність ветеранам за подвиг, побажали їм та їх рідним міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла, спокою і поваги від нащадків.

Вікопомний подвиг бійців фронту і тилу, українського народу, який виніс на своїх плечах основний тягар мільйонами життів кращих своїх синів і дочок, нелюдськими стражданнями і втратами оплатив Перемогу над нацистською Німеччиною.

День Перемоги назавжди залишиться для кожного свідомого українця затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем свободи.

Низький уклін ветеранам за їх подвиг, за Велику Перемогу, за трудові звершення у повоєнні роки! Нехай сьогодення дарує їм лише спокій і злагоду, мир і затишок, підтримку держави, повагу і пошану.

Низькій уклін – загиблим, вічна повага живим!

Кiлькiсть переглядiв: 0