/Files/images/vistavki/005.jpgДень пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Традиційно цього дня громадяни відвідують поминальне богослужіння й покладають символічні горщики із зерном і свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

Вшанували пам'ять мільйонів наших співвітчизників, що стали жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, і в Броварській центральній районній бібліотеці. Тут було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Стоїть в скорботі Мати-Україна», матеріали якої нагадують нам не лише трагічні сторінки минувшини, а й закликають не забувати про нашу звитягу та подвиги, щоб торжествували правда й справедливість. Перед виставкою була запалена «Свіча пам’яті».

Вшанування жертв Голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам’ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі всіх, хто любить Україну, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання – тобто весь український народ.

Кiлькiсть переглядiв: 0