«Виставка однієї книги»:

«Запровадження християнства у слов’ян» А.П. Власто

Цьогорічне свято Хрещення Київської Русі-України відзначалося у день вшанування 1000-ліття князя Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності.

У читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки представлено виставку однієї книги – «Запровадження християнства у слов’ян» А.П.Власто.

У книзі автором проаналізовано ранню історію слов’янських народів і простежено поступовий процес формування у них християнських держав у рамках як східно-, так і західноєвропейської культури. Особливу увагу Власто А.П. приділяє політичному та культурному протистоянню між Сходом та Заходом у боротьбі за прихильність окремих слов’янських народів, а також рівневі культурного обміну в межах слов’янського світу, пов’язаного із застосуванням церковнослов’янської мови. Здійснений автором аналіз історії запровадження християнства у слов’янських народів та активне використання матеріалу з різномовних першоджерел дали змогу провести глибокі і комплексні наукові дослідження.

Книжка «Запровадження християнства у слов’ян» цікава та пізнавальна для тих, хто цікавиться історичним минулим нашої країни. Отож, запрошуємо усіх небайдужих у нашу книгозбірню до бібліотечних новинок.

Кiлькiсть переглядiв: 0